Стильний самокат Scooter Scale Sports SS-18 з ручним гальмом розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports.
Особенности самоката Scale Sports SS-18:
- Складана конструкція;
- Дзвінок на кермі.
- LED-ліхтарик (три режими підсвітки)
- Ручне гальмо виведене на заднє колесо;
- Ножні металеві гальма;
- Регульоване кермо на три положення;
- Гумові ручки;
- Ніжка для паркування (підніжка);
- Нековзне покриття платформи;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Технічні характеристики самоката Scale Sports SS-18:
- Тип самоката: міський;
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм;
- Габаритний розмір (ДхШ): 88х10
- Висота регулюється в 3 положеннях: 80/88/96 см;
- Платформа: 52х10 см;
- Вес самоката: 3.9 кг;
- Матеріал рами: алюміній;
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 7+;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,5 кг грам |
| Вік | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ручне гальмо та Ніжний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор і затискач. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 80-96 см. Розмір деки (платформи) 32х10 см. |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 807,31 ₴





