
Двоколісний самокат Scale Sports SS-08 з ручним гальмом Чорний
2 684,40 ₴
2 237 ₴
- В наявності
- Код: 841149788
Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-08 з ручним гальмом і ліхтариком
Стильний самокат Scooter Scale Sports SS-08 з ручним гальмом розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports. Основна функція таких моделей — пересування містом, тому виробники роблять усе, щоб підвищити рівень комфорту. У міських самокатів передбачені великі колеса, що дає змогу забезпечувати не тільки високу швидкість, але й можливість долати тріщини в асфальті, плитку та бордюри. Наявність амортизаторів, покликана мінімізувати вібрації під час пересування різними типами дорожнього покриття, а постійно вдосконалювані системи складання — спростити переміщення самоката в публічних просторах і в громадському транспорті.
Особливості самоката Scooter Scale Sports SS-08:
- Складана конструкція
- Дзвінок на кермі
- LED-ліхтарик (три режими підсвітки)
- Ручне гальмо виведене на заднє колесо
- Ножні металеві гальма
- Регульоване кермо на три положення
- Гумові ручки
- Амортизатор -1 (передній)
- Ніжка для паркування (підніжка)
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики самоката Scooter Scale Sports SS-08:
- Тип самоката: міський
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих
- Матеріал коліс: поліуретан
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм
- Габаритний розмір (ДхШ): 88х11
- Висота регулюється в 3 положеннях: 80/88/96 см
- Платформа: 52х11 см
- Вес самоката: 4.5 кг
- Матеріал рами: алюміній
- Колір: чорний
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 7+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,5 кг грам |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ручне гальмо та Ніжний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування, дзвінок на кермі, LED-ліхтарик, тримач для пляшки. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор і затискач. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З амортизатором, З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 83-106 см. Розмір деки (платформи) 33х13 см. |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 2 237 ₴





