
Двоколісний самокат Scale Sports SS-05 білий
1 748,40 ₴
1 457 ₴
- В наявності
- Код: 734395312
Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-05 для дітей
Стильний самокат Scale Sports SS-05 розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports. Основна функція таких моделей — пересування містом, тому виробники роблять усе, щоб підвищити рівень комфорту. У міських самокатів передбачені великі колеса з амортизацією, що дає змогу забезпечувати не тільки високу швидкість, але й можливість долати тріщини в асфальті, плитку та бордюри.
Самокат Scooter Scale Sports SS-05 з великими колесами, жовтогарячого кольору розроблений для підлітків і дорослих американською компанією Scale Sports. Завдяки великому діаметру колеса, ідеально підходить для комфортного та швидкого подолання великих відстаней.
Особенности самоката Scale Sports SS-05:
- Складана конструкція
- Ножне гальмо для заднього колеса
- Регульоване кермо
- Гумові ручки
- Ніжка для паркування (підніжка)
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики самоката Scale Sports SS-05:
- Тип самоката: міський
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих
- Матеріал коліс: поліуретан
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм
- Габаритний розмір (ДхШхВ):93см*38см*105см
- Висота регулюється в 3 положеннях: 83/106,5см
- Платформа: 39 -13,5/34 см
- Вес самоката: 4 кг
- Матеріал рами: алюміній
- Колір: білий
- Вікова група: для дітей і підлітків, 6+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг грам |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножний задній |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Підніжка для стійкого вертикального паркування. Кріплення ручок керма — пружинна кнопка фіксатор і затискач. |
| Колеса | Діаметр коліс 200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Алюминий, Полиуретан |
| Особливості | З гальмами, з регулюванням висоти |
| Розміри | Висота керма 83-106 см. Розмір деки (платформи) 39х13 см. |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 457 ₴







