-17%

Penny Board "Pastel Series" Ніжно-рожевий колір. Блискучі колеса
656,40 ₴
547 ₴
- В наявності
- Код: 1995072726
+380 (67) 491-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис і переваги Penny Board "Pastel Series":
- виріб торгової марки "Penny Board";
- посилений пластик в основі дошки — легкість і комфорт;
- компактний розмір дошки: 55 х 15 см, товщина 10 мм;
- антиковська обробка поверхні (малюнок на фасаді);
- міцна алюмінієва підвіска;
- якісні підшипники ABEC-7;
- безшумні світні PU-колеса (поліуретан);
- рівень жорсткості коліс — 90 А;
- межа навантаження — 80 кг;
- дизайн і колірне оформлення: ніжно-рожевий відтінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість коліс | 92А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Penny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Антиковзна поверхня. Безшумні PU-колеса, що світяться. Посилений пластик в основі дошки. |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розмір деки | 57х15 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴
