Penny Fish Skateboard з музичною і світною декою
У цьому пінні вбудована музична колонка, яка відтворює музику через Bluetooth, який синхронізується зі смартфоном, або через карту пам'яті формату MicroSD. Penny от Fish Skateboard має світну деку та світні колеса.
Особливості "Fish Skateboard":
- дошка зроблена з міцного прозорого пластику;
- візерунчаста поверхня — гофрований малюнок створює антиковзний ефект;
- в основі — металева підвіска;
- PU-колеса зі світними елементами.
Характеристики:
- дека
- розмір: 57х15 см
- товщина: 12 мм
- колеса
- материал: полиуретан
- рівень жорсткості: 94 А
- підшипники: ABEC-7
- максимальне навантаження: 85 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Жорсткість коліс | 94А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2.2 |
| Вік | 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років |
| Гарантія | 14 днів обмін/повернення товару |
| Додаткові характеристики | Прозорий пластик. Антиковзна поверхня. Світна дека. З музикою. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Розмір деки | 57х15 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Класична із загином |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850,04 ₴





