Penny Fish Skateboard з музичною і світною декою
У цьому пінні вбудована музична колонка, яка відтворює музику через Bluetooth, який синхронізується зі смартфоном або через карту пам'яті формату MicroSD. Penny от Fish Skateboard має світну деку та світні колеса.
Особливості "Fish Skateboard":
- дошка зроблена з міцного прозорого пластику;
- візерунчаста поверхня — гофрований малюнок створює антиковзний ефект;
- в основі — металева підвіска;
- PU-колеса зі світними елементами.
Характеристики:
- дека
- розмір: 57х15 см
- товщина: 12 мм
- колеса
- материал: полиуретан
- рівень жорсткості: 94 А
- підшипники: ABEC-7
- максимальне навантаження: 85 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Жорсткість коліс | 94А |
| Колір | Зелений |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,2 кг |
| Дитячий вік | 4 роки 5 років 6 років 7 років 8 років 9 років 10 років 11 років 12 років 13 років 14 років 15 років |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Діаметр коліс, мм | 60 |
| Дитячий вік | 4-15 років |
| Довжина, см | 56 |
| Довжина, см | 56 |
| Додаткові характеристики | Музичний, світний дек, світні колеса |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 85 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 85 |
| Особливості | музична дека, світні колеса |
| Особливості матеріалу деки | Прозорий пластик, антиковзна поверхня |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Підшипники | Abec 7 |
| Розмір деки | 56 х 15 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Розмір деки | 56х15 см |
| Розмір коліс | 60х45 мм |
| Стать | Хлопчик, дівчатко |
| Стать дитини | Хлопчик, дівчатко |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина, див | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 997,72 ₴





